سوئیت شیراز   
 سايت تفريحي و سرگرمي ربكا سايت تفريحي و سرگرمي ربكا .

سايت تفريحي و سرگرمي ربكا

فال روز پنج شنبه 28 شهريور 1398

  
  شما امروز تقريبا براي انجام دان هر كاري آمادگي داريد، اما بعد از دادن جواب مثبت به شك مي‌افتيد! شايد دليل شك شما اين باشد كه نسبت به سختي‌ها و مشكلات كارتان اطلاعات خيلي زيادي داريد. يا شايد موقعيتهاي قبلي به يادتان آمده كه شما بدون فكر و انگيزه تصميم مي‌گرفتيد و بعد به دردسر افتاده و اوضاع را خراب تر مي‌كرديد! داشتن كمي‌خويشتن داري براي داشتن روزي خوب و آرام كفايت مي‌كند!.
  شما احساس مي‌كنيد كه لازم است براي موضوع مهم و حساسي كه در خانه پيش آمده وقت بگذاريد و بهش توجه كنيد. شايد در محل كار انقدر كار و برنامه داشته ايد كه تا حال نتوانسته ايد براي خانواده تان به اندازه كافي و به نحو موثري وقت بگذاريد. مطئمن شويد كه قبل از اينكه افراد خاص زندگي تان فكر كنند كه عشق آنها اصلا برايتان اهميتي ندارد, شما توجه و عشق خود را بهشان نشان داده‌‌ايد. پس همين امروز از كساني كه دوستشان داريد قدرداني كنيد
  شما عاشق اين هستيد كه يك روز كامل را با بي خيالي و خوشگذراني بگذرانيد! اما همه چيز آنطوري كه شما انتظار داريد پيش نمي‌رود! زياده خواهي كه باعث شكست و نااميدي تان مي‌شود كار خيلي راحتي است. ايده‌ها و آرزوهاي جاه طلبانه به دليل مغايرت داشتن با حقيقت تلخ و واقعي قابل مديريت كردن نيستند. پس بهتر است قبل از اينكه مشكلات و سختي‌هاي نامطلوب سد راهتان شده و در نيمه راه متوفقان كنند، خودتان دست از جاه طلبي برداريد.
  شما راحت تر هستيد كه براي نشان دادن عشقتان به جاي دادن هديه‌هاي گران قيمت و ايما و اشاره، با مهرباني و توجه كردن به فرد مورد نظرتان اين كار را بكنيد. اما امروز كمي‌ متفاوت تر عمل كرده و در مهرباني و عشق ورزيدن زياده روي مي‌كنيد. شما به قدري طرف مقابلتان را دست پاچه و كلافه مي‌كنيد كه آرزو مي‌كند شما انقدر پر شور و حرارت نباشيد!! الان اصلا لزومي ‌ندارد انقدر در نشان دادن احساساتتان زياده روي كنيد؛ اگر طبيعي رفتار كنيد مطمئنا بهترين نتيجه را خواهيد ديد.
  امروز از وسوسه‌ها دوري كنيد كه روز ناراحت كننده اي نداشته باشيد! براي اينكه اگر زيادي ريسك پذير باشيد ممكن است فقط شخصي كه خيلي دوستش داريد را از خودتان برنجانيد. اين مشكلي واقعي است كه از ميزان فعاليتهايتان مي‌كاهد، براي اينكه ظاهرا همه چيزها براي شما مهم تر از اين مشكل هستند و به نظر مي‌رسد كه شدت احساسي شما از رفتار‌هاي افراطي حمايت مي‌كند. بااين حال وقتي به اواسط هفته نزديك تر مي‌شويم, شما آرزو مي‌كنيد كه اي كاش همه رازهايتان را فاش نكرده بوديد! فراموش نكنيد كه لازم نيست همه روياها و خيالات خود را با ديگران در ميان بگذاريد.
  شما خودتان به اين درك رسيده ايد و فهميده ايد كه از موضوع و مسئله اي مربوط به گذشته زندگي تان فرار مي‌كنيد. اما مشكل اين است كه عقل و منطق نمي‌تواند جايگزين عمل شود. از نظر تئوري شما مي‌دانيد كه چه مي‌خواهيد. اما در عمل هنوز درگير اين هستيد كه بفهميد در رابطه تان با ديگران چه جور آدمي‌ هستيد و در نتيجه خودتان را محدود كرده ايد. شجاع باشيد و تمام امكاناتي كه قبلا بهش فكر نمي‌كرديد را مجسم كنيد. باور داشته باشيد كه هر چيزي مي‌تواند اتفاق بيفتد، پس همانگونه خواهد شد!
  امروز هديه اي كه مي‌توانيد به دوستانتان بدهيد اين است كه بهشان نشان بدهيد چگونه مي‌توانيد با همديگر ساعتهاي به ياد ماندني اي داشته باشيد! اما براي رسيدن به اين خوشي بهترين راه اين نيست كه در موردش صحبت كنيد. از اين مثال پيروي كنيد؛ با انجام دادن كارهايي كه حس خوبي بهتان مي‌دهد و لذت بردن از كار كردن توانايي‌هاي خود را نشان دهيد. اگر تسليم شده و عقب نشيني كنيد, آن وقت ميدان را به حريف واگذار كرده ايد و نشان مي‌دهيد كه از توانايي كمتري برخورداريد. فرصتها را بقاپيد؛ افراد ديگر نيز از شما تبعيت خواهند كرد
  امروز به شدت نياز داريد كه تنها باشيد، اما تا موقعي كه وظايفتان را به طور كامل انجام نداده ايد، شايد نتوانيد در خلوت خودتان تنها باشيد. البته شما بيشتر از اينكه به فكر خودتان باشيد، به فكر عمل كردن به قولهايتان و كمك كردن به ديگران هستيد. خيلي عجيب است! شما دوست داريد يكدفعه جهش داشته باشيد، كارهاي لازم را انجام دهيد و بعد يكدفعه عقب نشيني كنيد! خوشبختانه شما مي‌توانيد دو روش متفاوت را تجربه كنيد، پس از كارتان عقب نشيني نكنيد!
  اگرچه شما فهميده ايد كه تبعيت كردن از قانون لازم است، اما هنوز هم در ذهتان دوست داريد كارهايي انجام دهيد كه با قانون مغايرت دارند! حالا شما نمي‌توانيد جلوي چنين تمايلات هيجان انگيزي را بگيريد. شما انقدر هيجان زده شده ايد كه نمي‌دانيد چه كاري درست است و چه كاري غلط!! پس همين الان دست به كار شده و خطر كردن را بپذيريد، افكار فيلسوفانه خود را براي بعد بگذاريد.
  امروز شما مي‌خواهيد همه اطرافيانتان بفهمند كه شما چقدر هوشيار بوده و حواستان جمع است، شما حسابي خودتان را به زحمت انداخته و هر كاري مي‌كنيد تا آنها عمل شما را ببينند. سهيم كردن افرادي كه بهتان نزديكند در روند و پيشرفت كاريتان نشاط آور و روح افزا مي‌باشد، اما اگر در مورد كارهايي كه انجام مي‌دهيد ناممطئن باشيد، به تدريج كارهايتان پيچيده تر مي‌شود. نگران عكس العمل افراد ديگر نسبت به رفتار متناقض خود نباشيد. فقط به حس خود اطمينان كنيد و بدانيد كه شما را به مسير درستي هدايت مي‌كند.
  شما امروز زياد صبور نيستيد! چرا كه افراد ديگري هستند كه نيازمند توجه و مراقبت بيشتري بوده و در اولويت قرار دارند. شما از وقتي كه فهميده ايد كه تنها فرد در ميدان بازي نيستيد، نمي‌فهميد كه چرا برخي از مردم موقعيت خود را بيش از اندازه بزرگ مي‌كنند! باهمه اين احوال الان بهتر است كه به خاطر داشتن صلح و آرامش با افراد ديگر مخالفت نكنيد.
  شما امروز خيلي كار داريد، اما ديگران از مسئوليتهايتان اطلاعي ندارند و نمي‌دانند بايد وظايفتان را انجام دهيد. كار كردن زياد هيچ اشكالي ندارد، اما اجازه ندهيد نياز شما براي جلب توجه و ديده شدن مانع از سازندگي تان بشود! متعادل بودن هميشه ايده خوبي است. اگر شما تا موقعي كه كاملا كارهايتان را تمام نكرده ايد سكوت اختيار نكرده و حرف بزنيد، مورد توجه واقع شدن و بازخوردهاي مثبت بهتان كمك مي‌كند.

 

فال روز پنج شنبه 28 شهريور 1398

 

ادامه مطلب ...
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۶:۰۹ توسط:ماه ناز موضوع:

آزيتا تركاشوند | بيوگرافي آزيتا تركاشوند + عكس

 

ادامه مطلب : آزيتا تركاشوند | بيوگرافي آزيتا تركاشوند + عكس

مبع: بخش بيوگرافي بازيگران سايت روبكا/robeka.ir


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۶:۰۹ توسط:ماه ناز موضوع: